Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Novinky

Novinky

3.7.2013 
Tak zase po dlouhé době aktualizace cheeky
 
Po delší době zase na závodech agility. Už jenom s Ladynkou, Ginnečka už neběhá. Užívá si důchodu, i když si myslím, že ji to občas chybí.
 
Takže Lady - Opatovice nad Labem 27.4.2013 ... sobota: no jak jinak než DIS
                  - Opatovice nad Labem 28.4.2013 ... neděle: taktéž jako sobota   
                       - Česká Třebová 30.6.2013 : Agility a Jump DIS, zkouška - nejrychlejší čas, 3 chyby, 4. místo
 
Videa jsou v sekci videí  wink
                                                        
 

 

 

 11.8.2012
 
Tak jsem po dvou letech opět na stránkách :-) Ostuda !!!  Ale vcelku se nic nového v mém běhání neudálo.
 
S Ladynkou máme spousty DIS, občas se poštěstí a i parkur zaběhneme  Jako teď na závodech v Opatovicích: LADY .... sobota: JUMP - DIS, AGI - DIS, ZKOUŠKA L1 - 3. místo
                                 neděle: JUMP - DIS, AGI - DIS, ZKOUŠKA L1 - 2. místo
 
                   GINNA .... sobota: veteráni  - 2. místo (ze dvou   )
                                    neděle: veteráni  - 2. místo (opět ze dvou  )
 
Taky jsme byli na dvou táborech a jednom prodlouženém víkendu .... moc nám to pomohlo v běhání. A to myslím vážně.  Teď nás ještě čekají Noční hrátky, tak jsem zvědavá
 
Tábor Pecka
 
                 
Tábor Zdobín
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Letohrad
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
19.6. 2010  Neoficiální závody trochu jinak - Chrudim
 
První neoficiální závody, které pořádala Lucka jsme prožívali prakticky celá naše psí rodina. Zůčastnil se jich Honzík s Cassíčkem, já s Ginnečkou a Laynkou a Cecek s Anny běhali s neagiliťákem Radkem. Na to, že běžel úplně poprvé a neměl vůbec žádné agi zkušenosti ( jen dobře zaběhanou Anninku a agifanatika Cecka) jim to šlo nadmíru dobře  .  
Závody trochu jinak spočívali v tom, že jeden běh byl agility, druhý běh - hra Gembler a třetí běh opět hra, kde půlku parkuru běhali bafušky a půlku páníčci. Byla to veliká sranda  a moc jsme si to všichni užili.
Fotečky a pár nezpracovaných videjek je ke zhlédnutí na mém nově vytvořeném albu na RAJČETI. Vytvořit mi ho pomohla Radunka Starostová, protože já jsem úplné střevo .
A jak jsme dopadli?
Ginnečka v běhu agility obsadila své dlouho očekávané 1. místo (dlouho očekávané za mého vedení )
a Laynka ve II. hře (kde půlku běhala ona a půlku já) obsadila 3. místo - prostě a jednoduše - panička ji to zkazila . Videjka z tohoto běhu bohužel , nebo bohudík nejsou, neboť skolabovala baterie ve fotoaparátu. 
Tak nevím, už je to po několikáté, jestli já si nebudu muset koupit nový foťák !! Chi, chi.
 

5.-6.6. 2010  Intenzivní trénink s Barčou Lerlovou

Celý víkend jsem s Ladynkou, Honzou a Casíčkem strávila na cvičáku, byť bylo veliké teplo, moc se nám trénink líbil. Barča s Kačkou byly jako vždy perfektně připravené. Barča měla vymyšlené pěkné sekvence a na závěr i parkurek. Super víkend :-))) Ladynka docela i běhala pěkně, když něco zkazila, byla to moje chyba. Ještě se musím hodně učit 

Ginnečka byla doma, bere antibiotika a po dobrání léků se máme dohodnout na EKG. Zatím se mi zdá ale dobrá. Dokonce už zase skáče jako "koza" , ocásek nahoru a je veselá. To je zase po delší době Ginnečka No uvidíme !!!

Pár foto z tréninku:

   

 

2.6.2010  Špatné zprávy

Dnes jsem byla s Ginnou na veterině. Brečela a kňučela, nechtěla ani chodit, tak jsem ji zbalila a jeli jsme.

Co předcházelo. Přišla Lucka a přinesla holkám dobrůtku. Kuřecí hřbety. Ladynka k tomu čuchla a odešla. Ginnečka, ta potvůrka, se po tom vrhla a bránila si to zoubky, drábky. Lady jen prošla kolem a z Ginny se v tu chvíli stal ohromný hlídač.  Spouštěla na Ladynku " .. přibliž se a sežeru tě ... "  No a po chvíli, když schroupala polovinu, začala kňourat a brečet. Když nepřišla ani na zavolání pro piškotek, tak jsem jela. 

V čekárně byli před námi ještě 4 pejsci, tak jsme čekali. Ginnečka se klepala jak ratlík a pořád chtěla utíkat pryč. Držela jsem ji trošičku pevněji a asi po čtvrt hodině začala natahovat, až se pozvracela. Tak si myslím, že se přežrala a bylo ji těžko. Ale když už jsme tam byli ....  Pan doktor si ji poslechl, a co mi neřekl? Že prý má Ginnečka výrazný šelest na srdíčku . Co se týče ostatního vyšetření, měla reakci na pohmat průdušnic (nebo co se to mačká na krku) , že je asi nastydlá. Tak dostala včelku na zklidnění žaludku a antibiotika. Zítra opět na včeličku a domluvit EKG. Dokud nebude vyšetření EKG, abychom věděli, jestli je to vážné, či nikoliv, musím dát Ginnečce oddych a odhlásit ji ze závodů a intenzivek.

Tak nám držte pěstičky, ať vše dopadne dobře. :-((( 

 

29.5.2010  Liberec - neoficiální závody

Krásná sobota ! Skvělý pocit !  Jela jsem s časomírou do Liberce na neofic. závody. A když už jsem tam byla, tak jsem si zaběhla i dva běhy s Ladynkou. 

Ladynka běžela moc pěkně a ani já jsem ji to moc nekazila . Jumping zaběhla za 17,06 s (nejrychlejší čas), s jednou shozenou laťkou . Ale to jsem ji i prominula, protože běžela a dokonce mě i vnímala . Jen škoda, že se mi seknul foťák a já tím pádem nemám tento běh natočený. Jelikož před námi zaběhli dva pejsci čistě, byla Ladynka na 3. místě.

Agility zaběhla taky moc pěkně, ani jednu zónu neodskočila, pěkně je seběhla. Čas měla 24,99 s  - 1. místo Přivezli jsme si krásný pohár !!!  

Tento běh už máme natočený, brzy přidám na stránky .

 

 

23.5.2010  Procházka

Dnes bylo krásné počasí a tak jsme se jeli s pesanama projít.
Účastníci "zájezdu" : 
Já, Lucka s Radkem a Martina, Lady, Anny, Cecíno, Portík a Kelišová - kápo smečky 
 toť ona
Nejřív jsme se jeli podívat do Sezemic na závody agi. Tam jsme chvíli pokoukali a jelikož začalo pršet, tak jsme utekli do míst, kde svítilo sluníčko  . Nejdříve jsme jeli na Kuňku, ale nebylo kde zaparkovat, protože tam měla nějakou akci Komerční banka . Tak jsme jeli dál, směrem ku Hradci. Cestou jsme se zastavili u jezu ve Vasoké nad Labem. Tady se pesani pěkně vyřádili ve vodě. Ale projít se tu nedalo kam, tak jsme pokračovali dál. Ocitli jsme se na Biřičce. Opět voda - z Ladynky se stal vodomil . Jako první tam opět skočila. Ladynka do vody, my na kávičku a něco k pití. Pak jsme udělali okruh lesem kolem Biřičky k dalšímu rybníku - Cikán. Svítilo sluníčko, obloha celí modrá, takže pesani opět ve vodě. Docela jsem jim to záviděla.
Cestou domů jsme zastavili ještě na nějaké občerstvení v Mc Donaldovi. Čtyřhodinová procházka nás docela vyčerpala. Myslím, ale že víc nás - lidičky, než naše čtyřnožce. Je pravda, že oni mají o dvě nožičky víc, tak si to pěkně rozdělí, ale mě teda ty moje dvě nožičky pěkně bolely.  
Pár foteček z vycházky :
                                                          

 

22.5.2010  Lysá nad Labem

Tak jsme se dnes vydali s Ladou Voženílkovou a našema miláčkama na závody do Lysé nad Labem .
Jeli jsme tam s časomírou a při té příležitosti jsme si i zaběhali. Ladě se docela vedlo, běhali pěkně.
Ladynka  byla taky šikovná, jen panička se trochu zapomínala  a tak to Ladynce pěkně kazila. No, vždycky není posvícení. Dopadlo to jak jinak, než opět DISkotéka na třetí . Ale to je taky zkušenost ....
Natočený máme jen jeden běh, protože pak se na to nemohla dívat ani kamerka, tak si pěkně zkolabovala
 
Tady je :

15.05.2010  AKTUALIZACE

15.5.2010  Závody - Začátečníci - Praha Kyje
Dnes jsme se vydali s Ladykou, Honzou a Cassim do Prahy - Kyjí na závody začátečníků. Byl to sice jeden běh, ale měla jsem z něj docela dobrý pocit. V stávali jsme celkem brzy, teda chtěli jsme vstávat brzy, ale nějak jsme zaspali . Hned jsem volala Honzovi, že na nás bude muset trošičku počkat. A ejhle! Já ho telefonem vzbudila!  No to nám to pěkně začalo . Takže místo  v 5,30 jsme vyjeli v 6,00. Docela jsme to zvládli :o))). I přes tento drobný detail jsme dorazili včas (Honza to dobrý řidič ) . 
Prezence byla od 7,30 hod.
První běhali štěňátka do 6ti měsíců, následně štěňátka do 18ti měsíců, a pak jsme šli na řadu my A0. Běhal s námi taky vzdálený příbuzný Rejsek. Byl dobrý, zaběhl to čistě. Byl taky na 1. místě.
Honzovi s Cassidym se to tentokrát moc nepovedlo. Ne že by Cassíček běžel špatně, naopak, šel přesně tam, kam ho páníček vedl. Jen Honza trochu podcenil prohlídku a ......  Uvidíte na videjku, Pěkně se chytil za hlavu. Taky ho to strašně moc mrzelo
Ladynka (potvůrka jedna)  se už nemohla na startu dočkat, kdy že už na ni zavolám, aby běžela. Tak se trošičku víc připlazila k první překážce. Když nastala ta chvíle, že teda jako už !!!... tak byla tak blízko skočky, že ji hned shodila .  No a pak to všechno ještě vylepšila :o) - odskočila sestupovku na Áčku.
Ale jinak běžela kouzelně. Je to moje šikovná holka . A přes všechny tyto "drobné detaily" jsme měli nejrychlejší čas 14,28 a postupovku 5,25 m/s. Skončili jsme na 3. místě
Tady je videjko www.youtube.com/watch    
 
 
 
9.5.2010  Neoficiální závody v Opatovicích nad Labem
Docela se nám i dařilo :o)  Vyšlo počasí, svítilo i sluníčko, a holky běhaly taky pěkně
Ginnečka  obsadila 4. a 1. místo 
   
 
A Ladynka ? Získala krásné 3.místo v začátečnících.
    
 
A na závěr ještě videjko :o)))   www.youtube.com/watch    
 
 
 
 
25.4.2010   Závody v Kutný Hoře
Protože jsme tam jelai s časomírou, tak už jsme si i zaběhali .  Parkury stavěl rozhodčí Petr Rybář.
 
Ginnečka zase trošičku zlobila - prostě se jí nechtělo moc běhat . No co mám říkat, vlastně psát :o)))
Stále přemýšlím, jestli už ji nemám začít hlásit do veteránů. Ale vždyť je ještě mladá , je ji teprve 9 let (vlastně v říjnu ji bude 10 :o)) ) No řekněte ...???
 
V Agility si vyběhala 2. místo Zato Zkoušky a Jumping se nám trošičku nepovedli. DIS, DIS . No a v součtu M byla na 5. místě . To jsem ani nečekala :o))) Tak to ještě letos zkusíme běhat v pokročilých a příští rok .... hmmm ....  veteráni . 
 
A s Ladynkou jsem to tak trochu zkusila Docela to šlo ! Sice Agility a Jumping DIS (taktéž i součet L DIS) , ale většinou (možná i pořád, furt a stále ) to byly chyby moje. Ona jen poslouchala .
Poslední běh si ale Ladynka řekla, že ten parkur je sice pěkný, ale ty čísla .... ty tam jsou nějak špatně seřazený, tak si je upravila podle svého . Videjko ještě nemám hotové, ale slibuji, že se na to vrhnu a brzy ho sem dodám :o)))  
Takže zatím pouze foto ...
 
Ataky jsme se tady potkali s bráškou I´MYm . On totiž v Kutný Hoře bydlí. :o)))
Je to pěkný mazlík. Taky jsme se na něj těšili. Hned jsem je spolu vyfotila. 
   
 
 
 
 
 24.4.2010  Tento den jsme se zúčastnili intenzivního tréninku s Barčou Lerlovou. Z Ladynky jsem měla radost. Kromě toho, že o pauzách honila stíny , běhala pěkně a já ji to ani moc nekazila  
       
  
 
 
  25.4.2010  Spousta novinek , jen co to dám trochu do kupy, budete to vědět i vy 
Teď jen trošiču návnady
 
                 Lady a bráška I´MY
Ladynka na intenzivce - když nehoní stíny , tak se se mnou hádá
 
 
 
  11.4.2010  Dnes jsme byli na společné procházce s pesany, kterou zpunktovala Lada Voženílková
Bylo to moc fajn, dokonce ani nepršelo . Procházeli jsme se v oblasti lesů Podhůra u Chrudimy. Navštívili jsme rozhlednu Báru a Kočičí hrádek. I pesanům se líbilo prolézat hrádkem
Takže Lado ! díky za pěkně prožitý víkend  
 
U rozhledny Bára ...
       
     
     
    
 
 Cestou necestou ke Kočičímu Hrádku ...
 
  
Kočičí Hrádek
          
 
 
 
 10.4.2010  Ahoj lidičky, tak jsme dnes byli na prvních závodech v letošním roce. No, jeli jsme už v pátek, protože se nám nechtělo vstávat ve 4.00 hod. Závody se konaly v Chlumci u Ústí nad Labem. Moc pěkné
počasí teda nebylo, přes den se střídala zatažená obloha se chvilkovým svitem slunečních paprsků, vítr
a na závěr jsme dostali všichni řádnou sprchu v podobě deště.
Potkali jsme se tam i s bráškou Ladynky - Coudym. Úžasný pes - perfektní běhy . Gratulujeme bráškovi Coudymu k 1. místu v Jumpingu !!!
 
Ladynka měla dnes premiéru, úžasné běhy , jak by řekla Evička - DISKOTÉKA ,
já dodávám - NA TŘETÍ !  Prostě třikrát disk Video v sekci "Videjka"  .
Ale přeci mám z toho dva pocity : jeden dobrý a jeden špatný.
Ten špatný je, že už teď vím, že ji prostě neuběhnu, což je velká škoda pro Ladynku ( budu ji muset naučit čísla, aby běhala sama ) . A ten dobrý pocit jsem měla z toho, že při druhém parkuru (Agility) měla přímo ukázkový náběh do slalomu a proběhla ho úplně celý
  Lady na zóně
 
Ginnečka měla se mnou taky dneska premiéru :-)  Dnes poprvé jsme běhali spolu v MA 2 . Jako první se běhaly Zkoušky, pak Agility a na závěr Jumping. Díky Ladě Voženílkový máme všechny běhy natočeny.
Oproti Ladynce jsme byly s Ginnečkou úspěšnější. 
Naše první závody ve dvojkách dopadly velice dobře. Všechny tři běhy jsme zaběhly ČISTĚ  !
No, však na rozdíl ode mne není Ginnečka žádný nováček :-))) . Video v sekci "Videjka"  .
 
 Ginna
 
 
Výsledky :
 
Ginna                                                  Lady                                                                                                        
Zkouška MA 2        1. místo                                     Zkouška LA 1        DIS
Agility                 10. místo                                     Agility                  DIS
Jumping                 3. místo                                     Jumping                DIS
 
 Zkouška MA 2
 Jumping MA
 
 photo by Rajče.net -z alba uživatele whiskey
 
 
 

Nový blok - dvojitým kliknutím zde, zahájíte úpravu bloku...

TOPlist
Tvorba webových stránek na WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek