Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Lady
Clever Lady od Zlatonosné říčky
 border collie
 
Jmenuji se Clever Lady od Zlatonosné říčky, ale říkají mi Lady, Lei, Lelelele, Lajdásková ... Narodila jsem se mamince Anny (Anything 4U od Zlatonosné říčky) a tatínkovi Deavovi (Dark Devil From The Narrow Line) 11.7.2008. Mám ještě jednu sestřičku (CIA alias Hudy , Odinka ...) a čtyři brášky ( C.D.alias Cecek, Click alias I´my, Coudy alias Koudelka a Cassidy ).
Byly jsme pěkná demoliční četa :-) 
 
Deav a Anny Deav a Anny
 
 Lady
 
 
.... no nejsem roztomilá ?
 
 
Teď už jsem vyrostla, trošičičku možná i zmoudřela :-) a trénuju s paničkou agility. Mooooc mě to baví (ale honit stíny po zemi mě občas baví víc, ale pšššt, paničce ani muk :-D). Taky se mi líbí chytat talíř (vlastně frisbee).
Letos už pojedu i na závody, ale musím se pořádně naučit slalom, který ještě občas neudělám přesně podle paniččiny představy.
 
První moje závody budou jak se říká "na zkoušku" , protože jsou to neoficiální závody na našem cvičáku. Budu si to tam rozdávat s oběma bratříčky - Ceckem a Cassim. No, ale začít se musí a protože jsem ženská a moje panička navíc lvice , budeme bojovat jako LVI
 
Postupně vás budu informovat o tom, kolikrát byla diskotéka (jak říká panička Coudyho) a kolikrát nám utekla bedna, protože moje panička je pomalejší než já  a možná sem tam bude i bedýnka (moc v to doufám, že nám to půjde - třeba i bez bedýnky). 
 
Tak nám s paničkou držte pěstičky
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
TOPlist
Tvorba webových stránek na WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek