Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Ginna
Graphit Ginna Galaxy Zebulon
pudlík
 
Jmenuji se Graphit Ginna Galaxy Zebulon, ale už desátý rok mi říkají Ginno, Ginnečko, Gigi, atd. ...
Narodila jsem se 18.10.2000. Agility běhám už hoooodně dlouho. Vždyť už jsem skoro babička. Ale jak se dostanu na cvičák, běhám jako za mlada . Začínala jsem s Luckou, a vyběhali jsme spolu A3 Championa. Dokonce jsem byla s ní i na Mistrovství Evropy Juniorů v Belgii, kde jsme se umístily velice dobře - 2.místo !!! Jejda a byla tam moooc velikánská louže, že prý moře. Tak jsem v tom smočila tlapičky a představte si, oni pak byly slané . S Luckou jsem nasbírala moc a moc pohárů i medajlí.
Teď už druhým rokem běhám s paničkou Yvetou. Taky nám to občas jde. Už jsme spolu taky nějaký ten pohárek získaly.
No, ale na to, že se to panička teprve tak nějak učí, ...... docela ji to jde (musím ji alespoň trochu pochválit , aby s tím běháním nepraštila - mě to pořád moooc a moooc baví).
Ty jooo, to vám musím říct - já být paničkou, tak se asi trošičku naštvu, ale ... jeden rozodčí (nebudu ho jmenovat - Glabazňa) paničce na závodech řekl, že kdyby si dala na start židličku a poslala mě samotnou na parkur, tak to prý zaběhnu líp! - No nebyl trošičku drzej?   Ale panička už se trochu zlepšila, jen by měla chodit běhat, aby si zlepšila fyzičku a tolik mě nebrzdila . Už se těším na další závody. A že jich pár naplánovanejch máme .
Budu informovat, jak to tý paničce jde .
 
  Ginna
Photo by Barbarela 
 
 
....  na fotkách mám obojek, ale to byl jen trénink .....
 
TOPlist
Tvorba webových stránek na WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek